Members Login
Username 
 
Password 
    Remember Me  
Post Info TOPIC: Qka ėshtė Korrupsioni


Antarė i Rrespektuar

Status: Offline
Posts: 13
Date:
Qka ėshtė Korrupsioni
Permalink   


Korrupsioni ėshtė keqpėrdorimi i detyrės ne njė funksion ne administrate, ekonomi ose polik pėr te realizuar njė pėrfitim material apo jo material pėr te cilin nuk ekziston e drejta e bazuar me ligj.

Sipas konstatimit te Bankės Botėrore Kosova ėshtė njė nga vendet me te varfra te Evropės ku 37% e popullsisė jetojnė ne varfėri me vetėm 1.42 € shpenzime ditore ndėrsa luksi i politikaneve tanė arrin maksimumin

__________________


Webmaster

Status: Offline
Posts: 9
Date:
Pershendetje Portokalli
Permalink   


Se pari kemi nderin qe te kemi ty ktu dhe a pasuron Forumin ton me postime te ndryshme dhe interesante . per korrupcion kisha me than se edhe pa korrupsion sban  be njeri ska jeta lezet pa korrupcion aahahhaha nuk na tregove maksimumin e lluksit te politikaneve kosovar ose ma mir perqindjen nje shum nuk na ceke kerkund :D :DDDD

__________________
ŁэZэт DίaŁi
Page 1 of 1  sorted by
 
Quick Reply

Please log in to post quick replies.

Tweet this page Post to Digg Post to Del.icio.us


Create your own FREE Forum
Report Abuse
Powered by ActiveBoard